Líbí se vám vzor finských koberců Woodnotes, ale přáli byste si jinou kombinaci barev, jiný materiál lemu, vlastní rozměr nebo třeba přidat na konci třásně? Vaše přání Vám rádi splníme. Vyberte si z možností, které vám zakázková výroba koberců Woodnotes nabízí.

Rozměry

Výrobce nabízí výrobu koberce v rozměrech podle vašeho přání. Šířka koberce může být až 330 cm a délka 1000 cm v případě koberců s podkladem, bez podkladu potom s šířkou 250 cm a délkou 500 cm. Rozměry koberce jsou při výrobě s tolerancí ±2%.

Barva koberce

Výrobce nabízí koberce nejen ve standardních barevných kombinacích, ale každý vzor je možné uplést z vámi vybraných odstínů. Výrobce má k dispozici níže zobrazenou paletu barev, ze které můžete vybírat. Příplatek za koberec ve vlastních odstínech je cca +5% k běžné ceně.

Barvy koberců Woodnotes

Lem

Většinu koberců je možné vyrobit bez lemu (se založeným okrajem), s tenkým nebo širokým lemem:

Typy lemování koberců Woodnotes

Zároveň si můžete vybrat lem z bavlny, z kombinace papírového vlákna a bavlny nebo z kůže:

Bavlna

K dispozici je 13 barevných variant s bavlněným lemováním, které se používá pro koberce s podkladem. Viditelný lem je 1 cm.

lem-z-bavlny.jpg

Papírové vlákno a bavlna

K dispozici je 9 barevných možností se složením 67% papírová příze a 33% bavlna. Lem měří celkem 12 cm, z čehož je shora viditelných 6 cm. Tento lem je určený pro oboustranné koberce i koberce s podkladem.

Kůže

Dvě barevné varianty koženého lemování mají celkovou šířku 4 cm, shora viditelný lem je 1,5 cm. Kožené lemování se používá pro koberce s podkladem.

lem-kuze.jpg

Podkladová vrstva

Koberce bez podkladové vrstvy

Koberce bez podkladu mají výhodu mírně nižší ceny a také možnost převrácení na rub, čímž snižujete opotřebení koberce.

Koberce bez podkladové vrstvy

Koberce s podkladovou vrstvou

Podkladová vrstva pomáhá koberci držet tvar a zabraňuje sedání prachu a nečistot pod koberec. Podklad je z polyesterové plsti a používá se pro koberce s šířkou od 170 cm.

Koberce s podkladovou protiskluzovou vrstvou

Výhody jsou stejné jako při polyesterové plsti, navíc je ale podklad potažený protiskluzovou vrstvou, která drží koberec ještě lépe na místě a zabraňuje uklouznutí nebo posouvání po podlaze. Používá se pro koberce s šířkou do 170 cm.

Koberce s podkladovou vrstvou z plsti

Třásně

Ke většině koberců Woodnotes si můžete na přání doplnit třásně. Naopak kde jsou součástí standardního designu je možné koberec dodat i bez nich. Třásně mají délku cca 9 cm.

Koberec s třásněmi

Pokud potřebujete poradit s výběrem koberce nebo jste si už vybrali, rádi vás uslyšíme. Napište nám nebo zavolejte, upřesníme vám cenu koberce s vybranými úpravami nebo ověříme další vaše přání s výrobcem.